Náš internetový obchod nabízí dodání dětmi nebo rodiči vlastnoručně navržených samolepících a nažehlovacích štítků. Štítky jsou určeny pro označení školních potřeb dětí s cílem zamezit jejich ztrátám. Máme pro Vás nejpropracovanější konfigurátor štítků na tuzemském trhu s množstvím barev, obrázkových motivů a stylů písma. Každý zájemce si může zvolit svojí vlastní kombinaci, čímž zaručí jedinečnost vytvořeného návrhu.

V přehledně zpracovaném a srozumitelném prostředí webu si snadno navrhnete vlastní design štítků. V nabídce jsou samolepící a nažehlovací štítky v několika základních tvarech a velikostech, objednat je možné i zvýhodněné balíčky. Jako doplňkový sortiment jsou nabízeny tzv. „varovné“ štítky, jež slouží k upozornění okolí na zvláštní potřeby dítěte či k označení nebezpečných látek vyskytujících se v domácnosti nebo samolepící štítky bez obrázkových motivů pro větší děti.

„Tento typ produktů na tuzemském trhu zatím není pevně ukotven ani nijak masivněji rozšířen. Objednávání dětmi vlastnoručně navržených samolepících a nažehlovacích štítků – tzv. „labels“ je v západní Evropě, USA nebo Austrálii považováno za každoroční rituál a samozřejmost, bez níž si malý školák svou školní docházku téměř nedokáže představit. V České Republice se tyto praktické doplňky žáků mateřských a základních škol zatím objevují pouze sporadicky.“ říká Karolina Pešatová, zakladatelka společnosti LabelMania s.r.o.

Štítky jsou vyráběny profesionální technologií ekosolventního tisku na nejkvalitnějsí fólie renomovaných zahraničních výrobců. Samolepící štítky jsou po tisku tenkovrstvě laminovány, čímž je jejich odolnost, trvanlivost a barevná stálost několikanásobně prodloužena.

„Pevně věříme, že naše štítky budou pro děti nejen účelnou a praktickou každodenní pomůckou, díky níž dojde k zamezení či alespoň zásadnímu omezení častých ztrát jejich učebních pomůcek. Věříme, že se stanou i trvalou radostí a důležitým prostředkem k vyjádření jejich vlastní individuality a kreativity“ dodává Tomáš Částka, spolumajitel společnosti LabelMania s.r.o.

 

Velmi nám záleží na tom, abyste pro Vaše děti dostali ty nejlepší a nejkvalitnější výrobky, které se dětem budou nejen líbit, ale budou jim také dlouho bezchybně sloužit.        

Tímto bychom chtěli velmi poděkovat všem, kteří se na vývoji a provozu našich stránek podíleli a dále podílejí a také všem, kteří jsou zainteresováni na samotné výrobě štítků a díky nimž můžeme garantovat jejich špičkovou kvalitu.

 

Váš tým LabelMania